Jump to content
Sign in to follow this  
ZwiReK

[Prezentare] #ZwiReK

Recommended Posts

• Prenume: Mihai
  • Nick: ZwiReK ;x
  • Varsta ta: 19
  • Cu ce te ocupi?: Cadru MAI
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Fotografii, Photoshop, mai multe ce tin de design..dar asta cand am timp :))
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: Pai in gaming, in special counter-strike joc de aproximativ 8 ani, si imi place ca dau de oameni noi, diferiti ... si Respectuosi, (nu toti)
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: Ma uitam inainte...foarte des la Raphahell sau..nu mai stiu parca asa la episoade de Counter strike :))
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: Pai..in primul rand Counter-Strike, in al 2 lea rand...Jocurile in aer liber, fotbal, tenis, etc..
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: Pai...sincer nu aveam de gand sa...intru intr-o comunitate sau cv de genu..dar server-ul asta mi-a placut..si am zis...ca il pot ajuta cumva :D
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: Ba..ce sa zic s-au modernizat foarte mult de fata cand ma jucam eu acum 4 ani ..cand nici teme nu era...foarte rar gaseai forum cu tema :)) Dar acum e bine ca s-au dezvolat si sper sa nu ramana asa :D
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: Pai comunitatea e destul de ok....dar mai multa activitate nu strica...zic eu :P
  • De unde ai aflat de noi?: Navigam pe internet :))
  • Alte precizari: #LaFamily

Bine ai venit ! "Dom politai "  :)))

Salutare si bine ai venit in mica-mare familie, in cazul in care n-ai venit sa ne arestezi ci sa te distrezi, ia un loc langa foc si simte-te ca acasa!

Stai linistit bro, am venit cu gandul de a ma relaxa :D

Pe langa chipul terminat de antrenament, exista si o latura buna, dedicata relaxarii :))

#Respect

• Like 1