Jump to content
Sign in to follow this !
   Follow 0
GOTZE

Reclamatie Eden

Sign in to follow this !
   Follow 0

Recommended Posts

Numele dumneavoastră: GOTZE
Numele adminului: Eden
Data şi ora la care s-a produs incidentul: astazi , 18 25
Motivul plângerii: Bataie de joc
Dovezi (poze/demo): Va rog sa va uitati in log , am inchis cs ul.

Eram pe dust2 , am dat vot (35hp cu nuke) , a iesit 35hp iar preaputernicul eden a schimbat in india ( mapa ce fusese inainte de d2 ) . Dupa ce ma injura de nenumarate ori am schimbat inapoi in 35hp urmand sa schimbe din nou "preaputernicul" . Unde este regulamentul ? In primul rand ca bagi o mapa ce a fost deja , in al doilea rand jognesti un alt admin si in al treilea rand iei decizii de capul tau ca esti mare incuiat. M am saturat de copii inculti ce traiesc intr o lume virtuala si rup tastele de foame... Daca am ajuns sa ma injoseasca un pusti ce in nedreptatea lui a continuat sa insulte este grava situatia deoarece singuri va faceti staf ul in lipsa unor admini competenti.

"" Trb sa va respectati intre voi ca admini, nu sa va injositi intre voi,  cand se schimba mapa va intrebati intre voi ca din respect, nu stiu ce sa intamplat si nu ma bag, dar macar respect "" 

"ASTA E PAREREA MEA"

Te rog sa adaugi dovezi iar dovezi in care chiar apare ca css_india2 a fost deja.

1 - Nu ai anuntat de Last.

2 - La vot se dau 4 harti, nu doar 2 care le vrei tu.

3 - Toti jucatorii au inceput sa-ti zica ca sa lasi india2 findca nu a mai fost iar nu le placea 35hp.

4 - Logica ta este ca pe modul asta poti juca 35hp? Niciodata nu s-a vazut asa ceva.

5 - Te-am intrebat de ce ai schimbat mapa si m-ai luat cu smecherii.

Nu am dovezi deoarece nu credeam ca este necesar si nici un motiv pentru reclamantie, dar avand in vedere ca tu ai facut-o probabil o voi face eu pentru abuz de comenzi 😉

Asa ca tine, fara nici o proba, doar cu cuvinte inutile.

Din cate vad eu amandoi nu aveti dovezi sunteti noobi =))  daca fondatorii doresc sa se uite in log atunci gotze e in avantaj in cazul in care are dreptate... =))

Fiind ca esti prima reclamatie la acordata catre adminul respectiv consider ca merita doar un avertisment, greaseala fiind impartita egal ambilor admini 
1. Mapa se schimba in ultimele 5 minute - respectiv dupa runda 24

2. Limbajul trebuie pastrat de ambii playeri/admini deoarece refuz sa cred ca doar 1 a vorbit tribal iar celalalt nu a ripostat.
Pe de alta parte nu exista nici macar o dovada care sa fondeze aceasta reclamatie  
In concluzie consider ca aceasta reclamatie este nula

• Like 1

8 hours ago, xCRISTIx0069 said:

Fiind ca esti prima reclamatie la acordata catre adminul respectiv consider ca merita doar un avertisment, greaseala fiind impartita egal ambilor admini 
1. Mapa se schimba in ultimele 5 minute - respectiv dupa runda 24

2. Limbajul trebuie pastrat de ambii playeri/admini deoarece refuz sa cred ca doar 1 a vorbit tribal iar celalalt nu a ripostat.
Pe de alta parte nu exista nici macar o dovada care sa fondeze aceasta reclamatie  
In concluzie consider ca aceasta reclamatie este nula

idem

Topic Closed !

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...