Jump to content
Sign in to follow this  
Robby

Cerere Moderator / Project Manager

Recommended Posts

• - De ce doresti gradul de moderator?: Deoarece am 75% experienta in moderare / forumuri
  • - Pe ce categorie doresti gradul de moderator?: Arta , Zona Libera - voi activa zilele urmatoare , Jocuri , voi activa ,, Tutoriale / Resurse  -- voi activa cu tutoriale minecraft si samp
  • - Descrie-te in cateva cuvinte. Ce defecte ai? Ce calitati?: Defecte : Port ochelari, nerabdator .Calitati : de treaba , glumet . ajutator , de incredere , bine voitor, prietenos
  • - Cum te vezi in viitor?: Pe acest forum helper sau macar project manager ajutand 100+ membrii zilnic
  • - Ce ai modifica la comunitate? Ce propuneri noi ai aduce?: Adaugarea de topic-uri unde este nevoie pentru ca membrii noi sa se poata imforma mai usor , super-moderatori mai activi , maxim-ul de marime a continutului mai ridicat de 0,04 MB ( nu pot activa foarte mult in portofoliu din aceasta cauza.)
  • - De cat timp activezi in domeniul comunitatilor? Ai mai avut accese pe alte comunitati? Exemplifica: De aproximativ 2 ani . Am mai fost helper pe 2 comunitati , designer pe 3 ,  in prezent sunt designer si helper in acelasi timp pe o comunitate.
  • - De ce ai parasit celalalte comunitati? Ce nu ti-a placut?: Nu le-am parasit , inca mai activez pe ele , am renuntat la rank-ul pe care l-am avut datorita hate-ului primit 
  • - Alte precizari?: @Glitch™

Salut, modelul prevede un numar minim de 100 de postari pe forum si minim 30 de zile vechime pe forum.

Fa activitate iar dupa aceea te asteptam cu o noua cerere. Zona libera nu necesita moderare exagerata. Asa ca, te-as ruga sa optezi pentru IT sau Jocuri.

Topic closed!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...