Jump to content

Recommended Posts

• Prenume: (ex: Mihai) NU este obigatoriu sa faceti public numele complet.: Alexandru Marian
  • Nick:zere2k
  • Varsta ta:14
  • Cu ce te ocupi?:Design/Forum-uri
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Design,  sa ma joc 
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?:De pe la varsta de 6-7 ani, totul imi place la el 🙂
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?:Da, ma uit.. Stream-urile lui Imogen, Highman
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta:Counter-Strike 1.6, CS-GO
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?:Activez pe forum-uri de la varsta de 9 ani. Imi place la un forum implicarea de la inceput, imi displace ca odata cu inaintarea in timp, activitatea scade 🙂
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?:Am o parere destul de naspa, rar sa mai gasesti un forum cu persoane ok, care inca se implica.
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?:E o comunitate super, totul bine organizat, persoane super mature, design foarte bun. Deci, nu as schimba nimic.
  • De unde ai aflat de noi?:De la Joben
  • Alte precizari:Va salut baietii, sper sa ne intelegem bine si sa ducem comunitatea aceasta in top!

Scuze, nu pot sa ma conectez cu contul meu.. Am bagat mail-ul sa recuperez parola si nu am primit nimic pe mail, ce pot face??

Salut! Eu sunt Alex. , nu stiu care e pe contul meu, dar am dat ca mi-am uitat parola si nu am primit mail, numele pe acest forum este Alex.

Bine ai venit pe comunitate. 😄

Salut si bine ai venit in mica-mare familie! Ia un loc langa foc si simte-te ca acasa!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...