Jump to content

Recommended Posts

• Prenume: Alin
  • Nick: KiLL`Ed
  • Varsta ta: 24
  • Cu ce te ocupi?: Muncitor (absolut orice domeniu 😄
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Sa dau talpa la masina , sa ma uit la filme , sa ma plimb , sa ma joc , vacante la munte si la mare , sa imi petrec timpul cu oamenii dragi mie
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: Activez de peste 10 ani , imi place cel mai mult sa ma implic in dezvoltarea anumitor proiecte care ajuta la popularea comunitatiilor/serverelor
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: Mi se par plictisitoare :)) 
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: Euro Truck Simulator 2 , Cs 1.6 , Assasins Creed , Prototype
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: Activez cam de 7 ani , imi place aspectul , ordinea si imi place sa vad comunitati conduse de oameni maturi , nu de copii care deschid forumuri din alocatie 🙂
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: Gaming-ul clasic isi cam pierde valoarea , insa este unul avansat , iar multi nu isi permit sa detina pc-ul/laptopul necesar rularii jocurilor scoase noi pe piata
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: Cunoscand detinatorul principal , imi place pasiunea lui de a ridica aceasta comunitate la un nivel foarte ridicat , si stiu ca va reusii asta. As schimba piesa de pe youtube , brb 2 secunde :))) 
  • De unde ai aflat de noi?: Cunosc comunitatea de cand s-a deschis , detinatorul fiind fost si actual coleg :)) 
  • Alte precizari: Poate multi dintre voi ma cunoasteti , stiti ce fel de persoana sunt. Sper sa putem sa ridicam acest proiect la un nivel maxim unde nimeni sa nu ne ajunga. Bine v-am gasit ❤️ 
  • Like 1

Bine ai venit in mica-mare familie! Ia un loc langa foc si simte-te ca acasa 😄

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...