Jump to content

Recommended Posts

• Prenume: Stefan
  • Nick: .::SteFaN::.
  • Varsta ta: 17
  • Cu ce te ocupi?: licean si cu munca
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: PC =]
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: pai cred ca am in gaming cativa ani buni ( 6-7 ani) imi plac jocurile actiune si adventura 
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?:  nop nu ma uit la stream-uri
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: pai 1. CS 1.6 =)) il joc de mic =]] 2. samp si 3. minecraft =)) cam astea sunt jocurile pe care le-am jucat =]]
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: pe forum activez cam de 4 - 5 ani de zile , nu exista ceva care sa nu imi placa daca staff-ul dupa acel forum isi face treaba este respectuos si nu sunt certuri din alea de copii pt grade , un exemplu care la-m intalnit mai de mult pe un forum "De ce ala a primit administrator si eu nu....eu am mai multe posturi ca el " :)) ceva in genu asta urasc + dupa mine nu cred ca grad se primeste doar pe posturi adk si pe posturi dar mai mult pe activitate si pe implicare 🙂
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: super
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: nu as schimba la ea nimic staff-ul ok chiar daca nu va cunosc pe niciunul cred =]] doar pe @Joben =]]
  • De unde ai aflat de noi?: de la @Joben
  • Alte precizari: Sper ca ne vom intelege uni cu ceilalti daca aveti ceva de spus spuneti-mi in fata decat sa va plangeti la altii  accept lucrurile asa cum sunt . Multumesc 🙂

Salut! Bun venit in mica-mare familie! Ia un loc langa foc si simte-te ca acasa!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...