Jump to content

Recommended Posts

Prenume: Ionut
Nick: f0rzaimer
Varsta ta: 17 in noiembrie fac 18 😄
Cu ce te ocupi?: Elev momentan
Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Pai in timpul liber nu fac prea multe,merg la fotbal,ies pe afara,uneori la pescuit ca este vremea,dar in general lucrez la servere de metin2 :))
De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: Activez in "lumea" gaming ului de prin 2010 cam asa.Cel mai mult imi place ca gasesc persoane cu care sa fac caterinca,sau chiar sa legam o prietenie si in viata reala nu doar cea virtuala.
Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: Nu prea ma uit la stream-uri.
Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: Din 2010 pana prin 2014 am jucat cs 1.6 dupa care m-am lasa de cs si m-am apucat de mirificul joc metin2.Cele mai frumoase jocuri dupa parerea mea sunt cele shooter.
De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: Activez pe forumuri de foarta multa vreme.
Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: Gaming-ul din ziua de azi a evoluat foarte mult,dar parca tot la jocurile si comunitatile mai vechi m-as intoare :))
Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: Comunitatea arata super,nu as schimba nimic pentru moment.
De unde ai aflat de noi?: Facebook.
Alte precizari: Sper sa ne intelegem :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.