Jump to content

Recommended Posts

Nick: hazard. go.pubzone.ro

Data /  Ora / Harta: 5/8/2019 20:18 de_overpass

Steam ID STEAM_1:0:467292679

De ce consideri ca meriti unban?: Vreau sa vad de ce am luat ban :))

Alte precizari/detalii: -

Primul video 

Al doilea video (inca nu s-a procesat de catre yt): 

Personal zic ca doar din primele 30 de secunde se vede cum iti muti tinta instant la usa exact cand tipul ala se apropie, but ok.

Parerea mea e ca ai cod , ori wall ori radar ori in ce l mai rau caz ai pe cineva la cealalta echipa si iti da info de fiecare data 

demo de juma de ora! in general nu am vazut nimic iesit din comun,singura faza comentabila e la min 4:00,in rest clean!

Hazard 1 :

1. 0:41, ce zici tu de 'muţi ţinta exact la uşă când e acolo', vezi că cu vreo 6-7 secunde înainte, m-am mai uitat acolo, era pur şi simplu verificare de spoturi.
2. 5:15, faza 'suspectă' cu deagle, ce pot să zic, eu nu ştiu dacă tu când te uiţi pe o persoană ai voice_enable 0, dar pe demo văd că se aude, la 5:02, omul cade de deasupra, şi se aude, l-am aşteptat puţin în 'cămeruţă' să văd dacă intră, dacă nu m-am dus la uşă, că altundeva nu avea unde să fie, cel mai rău caz se ducea B şi stăteam degeaba la uşă, ( 6:09 'nush daca facuse pas' ) îţi zic eu, a făcut şi se aude dacă asculţi atent.
Hazard 2 :

Are 15 minute, te-aş ruga să îmi dai reply cu minutul unde sunt 'obvious' de wallhacking.

Offline este owner-ul, el decide, însă nu e frumos să mă înjuri pentru că joc binişor, că sunt destul de slab şi asta se poate vedea la spray, la awp.

Decizia e a voastra, şi rog, încă o dată, pe zakar, să scrie minutele din demo-ul 2 pentru a mă uita şi comenta.
O seară plăcută.

însă nu e frumos să mă înjuri pentru că joc binişor

De ce mereu te faci asa bun?

Eu zic ca ai wall sau radar.

CONTRA unban

Edited by VTG

Tocmai, dacă citeşti, observi că nu mă fac bun, 'binişor' rezultă mediocru, pe un server public, cu playeri de 14 ani, gold nova majoritatea.
Am zis că sunt chiar destul de slab, şi ăsta e adevăru, nu mă fac bun, şi nu mă face nimeni bun.
E părerea ta, oricum tu mi-ai dat şi primul ban, deci era normal pentru contra.
Mulţumesc de părere şi o seară frumoasă să ai.

Ce flick-uri, dacă dau 2-3 pe mapă, nu sunt prea bun la awp.
În schimb, având în vedere că te-ai pronunţat, înseamnă că te-ai uitat la hazard 2, şi aş dori să dai minutele pentru a discuta fazele.

Uite la poza pe imgur.

De ce ai trage in perete daca nu se face wallbag inafara de awp.

Edited by VTG

Pentru că am fost un amărât de lem, nu global, care joacă doar hărţi jucate, ca să le zic aşa, overpass nu cred că am jucat-o mai mult de 2 ori în competitiv, şi aveam impresia că pot să dau dmg.

@Eden  sunt destul de slab şi asta se poate vedea la spray, la awp.

Cum poti fi slab la spray si awp cand tu singur ai zis ca ai fost LEM?

Majoritatea aţi dat contra, baftă cu server-ul este unul frumos, rămâneţi cu playerii gold nova pe el, pentru că dacă joacă cineva MEDIOCRU, are ban.

Sănătate să aveţi.

Just now, VTG said:

@Eden  sunt destul de slab şi asta se poate vedea la spray, la awp.

Cum poti fi slab la spray si awp cand tu singur ai zis ca ai fost LEM?

De ce înţelegi mereu greşit, mă refeream că sunt slab ca joc, ca gameplay, şi da, fac spray ca un noob. 
LEM nu mai este un rank ridicat ca înainte.

1 minute ago, VTG said:

@Eden si tu fiind lem nu stiai ca acolo nu se face wallbang?

Păi dacă nu sunt jucător de overpass, ar trebui să citeşti reply-urile înainte de a face altele, cum am spus în penultimul replay, numai sănătate să aveţi.

Sa stii ca asa fac cei care 100% au hack pentru ca inteleg ca au fost găsiți si banati.

Si mai faci si cereri de admin.....

Bruh, daca ai jucat jocul pana la LEM, iti dai seama instinctiv ca acel tip de zid nu poate fi "wallbanguit" cu ak, indiferent ca joci overpass sau nu. 

Nu mai sunt acasa acm ca sa iti dau exact minutele din demo2.

Oricum, nu inteleg dc trebuie sa vi aici cu pretexte de genul "era un sv frumos, imi place, bafta"

Sunt faze si faze, pentru mine sunt normale, nimic concludent dupa pararea mea din aceste dovezi.

PRO UNBAN

Decizia ramane la @Lemonadeee si @27Savage!

Singurele faze mai suspecte extrase de mine sunt astea 2.

6 minutes ago, GanGster said:

Sunt faze si faze, pentru mine sunt normale, nimic concludent dupa pararea mea din aceste dovezi.

Decizia ramane la @Lemonadeee si @27Savage!

Singurele faze mai suspecte extrase de mine sunt astea 2.

1. Se auziseră deja că o să intre connector, am tras să văd dacă nimeresc, + că avea auto, gen rămânea să facă spam.
2. Doar ce se bătuse cu al meu, şi îl lăsase low + că nu mai avea gloanţe al meu şi am făcut rush, se vede şi pe minimapă.

Eu mi-am zis şi opiniile, am vrut să discut şi fazele, majoritatea staff-ului m-a găsit ca şi codat.
Numai baftă să aveţi.

De unde stiai ca sunt multi ca nu se aude decat 1?

Si de unde stiai ca are auto?

Edited by VTG

O sa voteze toți admini și in funcție de voturi o sa scoatem sau nu banul , ai răbdare sa voteze toți pana maine și luam o decizie .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.