Jump to content
Sign in to follow this  
cRs.

Prezentare - cRs.

Recommended Posts

• Prenume: Cristian
    • Nick: cRs.
    • Varsta ta: Detin varsta de 14 ani.
    • Cu ce te ocupi?: Momentan cu Scoala.
    • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Una dintre pasiunile mele este sa ma joc pe calculator iar a 2 a, este sa joc fotbal cu prietenii.
    • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: Deoarece m-a prins de cand eram mai mic si ma pasioneaza foarte mult.
    • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: Da, ma uit la Stream-uri, imi place sa vizionez de obicei : ESL / Katowice / Major / FaceIT / FPL / Qualifier (Din Jocul Counter Strike Global Offensive) .
    • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: Primul joc care m-a captivat a fost Metin2, pe vremea cand fratele meu avea 18 ani, acum are 25. Al doilea a fost NFS Most Wanted, tot de la el l-am descoperit. Al treilea a fost GTA San Andreas, descoperit de pe YouTube. Al patrulea a fost Counter Strike 1.6, odata cu el am descoperit si Steam-ul, tot de la fratele meu =). Al cincilea a fost Minecraft, cand ma uitam la SurvivalGames sau HungerGames de la YouTuber-ul speedyrogamer. Al saselea a fost Roblox, m-a captivat inca de cand eram mic vazandu-l pe YouTube. Al saptelea a fost Counter-Strike Global Offensive, descoperit de la varul meu, care el l-a descoperit de la fratele lui, acesta m-a captivat cel mai mult si inca il joc si in ziua de astazi.
    • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: Activez pe Forum-uri din 2017, si inca continui sa activez.
    • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: Prea multe comunitati facute pentru bani, parerea mea este ca o Comunitate serioasa nu trebuie sa stoarca / ceara bani de la Jucatori doar pentru anumite beneficii, un exemplu ar fi Server-ul detinut de Maddoxx, (nu fac reclama ca-mi iau ban =) ) , el ofera VIP permanent daca ai un comportament adecvat, daca esti linistit, daca stii sa pretuiesti un om nu numai pentru banii lui.
    • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: O parere destul de buna, dar ar trebuii un boost pe serverele de CS:GO.
    • De unde ai aflat de noi?: De la Bruno (Glitch) .
    • Alte precizari: Cam atat, stiu ca am scris cam mult dar am vrut sa va faceti o impresie despre mine. Multumesc pentru timpul acordat, va urez o zi / dupa amiaza / seara faina. Salut

• O prezentare exemplu dupa parerea mea, concisa, bine redactata si la obiect. Bun venit in mica-mare familie. Ia un loc langa foc si simte-te ca acasa.

Sa inteleg ca intermediarul gaming-ului este fratele tau. Nu isi face si el cont? 

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this