Jump to content
Followers 0
GanGster

Lista site-uri de BOOST CS 1.6 (Platforme de Boost)

Recommended Posts

Probabil multi dintre voi cand vine vorba sa alegeti un Boost CS 1.6 pentru serverul dumneavoastra de Counter-Strike 1.6, va intrebati care este cel mai bun Boost CS sau care baga mai multi jucatori din Romania.

Lista site-uri.

1. gametracker.rs

Baga mai mult straini.

2. set-master.ro

Baga 30% Romani

3. gold-boost.net

Momentan sunt singurele 3 plaforme care baga "bine" jucatori.

Nu ezitati sa va exprimati pararea si experienta avuta cu asa zisele firme de Boost CS .16

• Like 2
  • I Love it 1

On 3/17/2019 at 1:34 PM, Glitch™ said:

Turbo Boost, Gold Boost sunt alte 2 firme recunoscute ce le recomand si eu la randul meu.

Am adaugat in lista Gold Boost

Turobo boost dupa parearea au cam exagerat cu preturile, trebuie sa fi masochist sa cumperi de la turbo-boost

• Like 1

Setmasterul din pacate, nu mai este demult ce a fost. Baga jucători câteva zile la început, iar apoi mort pe tot parcursul lunii.

Si oricum, grija mare cu boosturile. Gametrackerul continua încă sa dea foarte multe derank-uri la servere. :classic_dry:

• Like 1

On 3/19/2019 at 4:47 PM, WANNA said:

Setmasterul din pacate, nu mai este demult ce a fost. Baga jucători câteva zile la început, iar apoi mort pe tot parcursul lunii.

Si oricum, grija mare cu boosturile. Gametrackerul continua încă sa dea foarte multe derank-uri la servere. :classic_dry:

Sincer, set masteru nu merita primul loc. Primul loc il merita gametracker.rs, chiar daca baiatul de mai sus a zis ca sunt sanse de derank, puteti lua cate 1-2 boost uri pe zi daca nu va permite buzunarul la boost lunar si o sa ramaneti cu playeri pe server. In primele zile nu o sa fie mare diferenta dar dupa o saptamana server-ul dumneavoastra o sa fie cat mai populat. Va spun asta din propia experienta cu gametracker.rs. 

Firma pe care o mai recomand este turbo-boost, va recomand sa cumparati de la ea, am avut acu ceva timp de la ea si nu cred ca s au schimbat baietii de la firma. 

Am decis sa mi dau si eu cu parerea,plus niste noutati.

1.Turbo-Boost si Gold-Boost baga jucatori bindati si boti in cantitati maricele,cel putin la gold-boost a inceput.

2.set-masterul are sloturile mai mereu rezervate,cat sa ofere si ei,oricum un server de cs pentru a fi 32/32 pe zi si noapte 2 site-uri boost cel putin trebuie,si oricum ei ofera 80% romani.

GameTracker.rs am vazut ca au veniit cu noi oferte legate de boosting

" Am lansat un Boost favorit mult mai puternic. Am început să vindem un Boost preferat mult mai puternic. 60 eur săptămână / 200 eur lună." - pe site este precizat acest lucru,acest site de boost este recomandat de toti managerii,insa nu se observa jucatorii aceia cu nick Warrior Player (vreo 3-4),dar merge.

Multe servere au trecut la statisticile oferite tot de ei,de altfel nu vad ceva "wow" sau "mneah" intre gametracker.com si .rs decat legat de design si reclame,in rest tot statisticile alea le furnizeaza,ba chiar am observat ca gt.rs ofera mai in timp real scanarea...

Cum dracu sa vorbesti de 60 euro sau 200 euro pentru boost, inchideti serverul daca nu merge

Culmea,cum sa dai atat pentru boost,in nici un caz cum de ai da 200 euro pentru un skin csgo sau un addon.Si totusi exista persoane care dau atat pntru asa ceva.

Din cate am aflat,sper ca gresesc,gt.rs incepe sa bage 3% boti...

14 hours ago, BlaNk said:

Recomand csboost am bagat de la ei eu si vad ca tine playeri pe server

6 hours ago, kennyS said:

Recomant GOLD BOOST

1.Titlul scrie clar,Lista site-uri boost nu păreri,dar ok....

2.Veniti eventual si cu o dovada/statistica.

Cu csboost (dot) com am avut o experienta nasoala,daca pot spune de kkt,am luat teapa cu 20 euro pentru boost săptămânal,si mi au băgat 2-3 playeri.I am postat pe extreamcs si nu sunt singurul! Si nu aveam host de shit,aveam TNI...

7 hours ago, kennyS said:

Recomant GOLD BOOST

Am goldboost pe RS.PUBZONE.RO si CSGO.PUBZONE.RO - De cand sunt adaugate in boost, Serverul RS nu depaseste 10 jucatori si CS:GO are noroc cu setmaster-ul, altfel ar fi in aceeasi oala. Am ajuns la concluzia ca prefer GTRS chiar daca dai dublu.

• Like 2

On 3/17/2019 at 12:34 PM, Glitch™ said:

Turbo Boost, Gold Boost sunt alte 2 firme recunoscute ce le recomand si eu la randul meu.

Am avut eu de la gold-boost si aveam doar boti pe server si din aia boti 4-6 pe zi iar turbo-boost are preturile mari si am auzit ca baga boosti nu recomand

Goold-Boost tepari !  Am cumparat acu 2 zile 1 boost lunar  ! Si am asteptat in alea 2 zile nu so intamplat nimic no intrat nici macar 1 player pe server in schimb cand dadeam boost pe gtrs intra lumea in 10 minute full 
O sa va las mai jos niste poze 
Aici iam pus intrebarea ca nu ar fii normal sa intre lumea pe server ?  
wK0O4Nv.png
Lam rugat frumos as se uite toate bune si frumoase da mane ma uit sa ajung de la munca .  Cand o ajuns de la munca o intrat pe skype nici nu sa deranjat macar sa imi scrie ceva ! Eu zic ca nu e normal in 2 zile sa nu  intre 1 player pe server cu 1 boost lunar . 
3g8FaPX.png

Edit: Dupa ce mia scris asta mio scos server-ul de la boost 
bvZuxZG.png
55 euro aruncati aiurea . 

Edited by EL_IASMIN

hmmm care mai de care sa jefuiasca lumea..  tare mi ar placea sa intalnesc un asa zis detinator dasta de platforme pe strada sai dau cateva boost-uri nu de alta.  acum ma scuza ti ca intervin dar zic ca orice parere ajuta.   Gametracker.rs top 3? hmm au fost odata ca niciodata.... cu un boost sms sau paypal nu primesti mai mult de 30 playeri iar daca ai dat boost dupa ora 00.00  iti poti lua gandul si de la bani si de la playeri. +  am dat acum putin timp aproximativ 6 boosturi in 2 zile la ei nu am primit mai mult de 150 playeri pe deasupra  am observat miscarile in banca peste 25 boosturi cumparate ? cum asA? daca eu am luat decat 6????  in fine aceasta problema am sa o rezolv prin banca politie... nu i bai..  2  as dori sa va prezint acest site de boost http://www.cs-boost.com/  unde de asemenea am achizitionat un boost saptamanal si am primit aproximativ 28 player intr.o saptamana...   eu zic ca aceste informatii sunt utile pentru ca acesti nesimntiti sa nu faca buzunarele mari pe urma unor oameni care doresc sa isi populeze cat de cat un sv  si platesc banuti lor munciti  va salut

• Funny 1

Poate ca n-ati auzit de https://boostmaster.org/ , e tot o firma de boost , doar ca nu e nustiu cat de extinsa nu stie multa lume de ea, eu am avut servicii boosting de la ei in trecut si am fost chiar multumit ! o pot compara doar cu o singura firma de boosting pana acum ~gametrackers~ ! 

Incercatii si nu o sa va para rau !

Gold-Boost.net=MARE TEAPA !!! Platit boost pe o luna acum nici nu mai raspunde la mesaje.Ma minte de 7 zile ca in 2 se rezolva si dupa nici nu mai te baga in seama. Nici pe whatsapp nici skype. In contextul in care a adaugat 8 servere noi in ultimele zile.

proof1.jpg
proof2.jpg
serv.jpg
photo upload website

Edited by xe3non
ADD photos

Update din experienta

-------------------------

1. GOLD-BOOST # Luat boost de la gold-boost pe 1 luna, 2 zile a bagat ceva jucatori, apoi batea vantul ...

2. SET-MASTER # Luat boost recent de la ei, dezamagit total, buti cu numele USet-Master Player bagati pe server ... am obosit sa le dau kick .

3. GTRS.RS # O platforma imensa care intr-adevar iti baga jucatori dar multi straini, nu te axa doar pe boost-ul lor, trebuie sa iti faci singur reclama mai departe si sa te ajuti cu stafful serverului tau in a ti-l promova.

• Funny 1

Salut!
Caut o firma ce poate baga boost de Romani pentru serverele de Jail Break - cs 1.6.
Imi puteti recomanda ceva ce sa nu adauge boti si sa adauge prin promovare sau reclama, romani ?