Jump to content

Recommended Posts

10 hours ago, JhoNNN said:

Fa una te rog fra ! Nume VaLoareee.

Fa o cerere, si sigur iti va face 😉

On 8/30/2019 at 1:05 PM, Cosmin. said:

Lucrezi ca ....

Smecher pwp la portofel

Warn up , nu toleram HATE-UL , tu nici macar nu stii cu ce se mananca Design-ul Grafic sau macar Photoshop-ul

on: Mai ai de lucrat , urmareste tutoriale , incearca sa nu le mai faci LQ

20 hours ago, Robby said:

Warn up , nu toleram HATE-UL , tu nici macar nu stii cu ce se mananca Design-ul Grafic sau macar Photoshop-ul

on: Mai ai de lucrat , urmareste tutoriale , incearca sa nu le mai faci LQ

1. - Nici eu nu tolerez rautatea.. este a 2-a oara cand vad rautate din partea ta, rautate intr-un sens nasol... 
2. - Ala nu este hate, daca vezi, a scris "Lucrezi ca... Smecher pwp la portofel" ... Nu vad hate-ul aici... i-am scos warn-ul pentru ca nu avea nici un sens.
3. - Daca mai vad o singura data rautate/hate/flame din partea ta catre oricare membru din comunitate in sensul >>"tu nici macar nu stii cu ce se mananca Design-ul Grafic sau macar Photoshop-ul"<< ai sa primesti remove...

Sper ca m-am facut destul de inteles. Tu trebuie sa dai exemplu, nu sa starnesti rautate, de asta esti in echipa aceasta de designeri, ti-am oferit o sansa... ai grija de ea.
Cu Respect - Zayon

43 minutes ago, Robby said:

nu se potriveste text-ul , mai lucreaza pe text // incearca sa iti faci un style propriu kw

Stiu ca nu se potriveste da' daca asta i-a placut nu am ce sa-i fac..

RfZO3co.png

Conform regulamentului, respectiv liniei:

"  -  [ 3 ] Inactivitatea a mai mult de 21 de zile a unui creator de portofoliu duce la - T/C " acest topic este închis în cauză.

:TopicInghis:

Pentru redeschiderea portofoliului, rog a da un PM unui Designer/Leader din Graphic Team!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.