Jump to content
Followers 0
Retty ;x

Propunere GTA 5

Deschidem un server de GTA 5  

10 members have voted

1. 1. Realizam un server de GTA5? Sar merita ?

• Da, ar fi excelent.
      8
    • Nu, nu are rost sa ne complicam.
      2

Recommended Posts

• Descrierea propunerii: Salut, sunt dispus de a deschid un server de GTA 5 FiveM doar ca doresc sa stiu daca ar fi cineva interesat sa colaboreze cu mine ma refer la partea tehnica, adica sa creem serverul, la partea de a ma ajuta sa populam cat de cat serverul... si restul pe parcurs
  • Ce avantaje prezinta propunerea?: mai multa lume pe forum, mai activat , etc. O data deschis serverul putem crea impreuna videoclipuri ce ar ajuta foarte mult la promovarea serverului/forum.
  • Ce dezavantaje prezinta propunerea?:: nu stiu nu observ vreun dezavantaj.. dar daca este as dori sa-l stiu si eu !
  • Ai realizat un poll pentru topic prin care lumea sa voteze propunerea ta?: da

Vreau sa impart cu voi aceasta oportunitate de a raliza acest server impreuna si sa ridicam aceasta comunitate in panzele albe !

Astept reply !

Asta nu este o propunere.

Aceasta categorie este stric pentru dezvoltarea forumului,nu pentru servere si chestii de genul.

Ar fi trebuit sa spui la categoria Zona Liber,dupa parerea mea.

Scripting fac in seara asta ce pot pe la 8 jumate ma vei gasi pe ts3 o discord dami om cu discord tau si vb am nevoie sa ma ajute cineva la teste.

Serverul e deja cumpărat. 

1 hour ago, Retty ;x said:

Scripting fac in seara asta ce pot pe la 8 jumate ma vei gasi pe ts3 o discord dami om cu discord tau si vb am nevoie sa ma ajute cineva la teste.

Serverul e deja cumpărat. 

din pacate nici acasa nu sunt,nici gta v nu joc

nu cred ca vei avea succes deoarece sunt prea multe servere deschise in momentul de fata!

doar daca platesti pe cineva sa-ti faca reclama, dar nu vei avea asa de mare succes precum iti imaginezi.

@Retty ;x,

E foarte bine că vrei să te implici, e foarte bine ca ai idei pentru a dezvolta anumite proiecte dar, faptul că nu ai fost in stare să postezi o propunere în secțiunea potrivită îmi dă de gândit că tu vei putea realiza o comunitate de GTA 5 FiveM pe planul de organizare.

Nimic personal, doar că trebuie să te gândești la anumite detalii importante.

Totuși te pot îndruma ca pe viitor dacă ai o propunere să o postezi în secțiunea potrivită, adică aici: https://pubzone.ro/forum/6-propuneri-generale/

Lasând atenționările de oparte, ideea nu e rea și merită încercat orice. Cel mai bun sfat pe care îl pot da tuturor e: Începe! 

PRO din partea mea pentru idee.

Mult succes.

• What the... 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.