Jump to content
Followers 0
Nehedes

Prezentare Nehedes

Recommended Posts

• Prenume: Cristi
  • Nick: Nehedes
  • Varsta ta: 15 
  • Cu ce te ocupi?: Nimic
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Fotbal & Rugby
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: Cam din 2011, m-a atras de cand eram mic. Munca in echipa.
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: Da. Pai eu cum joc lol toata ziua ma uit numai la stream-uri de lol.
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: Pai primul joc pe care l-am jucat a fost Metin2 dupa 2 zile CS 1.6 iar topul jocurilor mele preferate: LoL, Metin2, CS 1.6, CS:GO si NFSMW.
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: Din 2014. 
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: Destul de ok.
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: N-am nicio parere. Nimic
  • De unde ai aflat de noi?: Practic Senaris, am intrat pe site-ul oficial al ZinGuard-ului si acolo am vazut ca in lista serverelor se afla si TS-ul acestei comunitati si am zis sa ma prezint si pe forum.
  • Alte precizari: Steam Acc: https://steamcommunity.com/id/Nehedes
Edited by Nehedes

Guest
This topic is now closed to further replies.
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.