Jump to content

Parerea voastra  

16 members have voted

1. 1. Va place noua noastra tema?

• Imi place.
      11
    • Nu imi place.
      3
    • Imi este indiferent.
      2

Recommended Posts

Salutare tuturor membrilor si vizitatorilor PubZone,

Tocmai ce am lansat noua tema pentru comunitatea noastra frumoasa, aceasta creatie a fost construita de la tema de baza, cea 'Default', iar intr-un final am reusit sa il terminam si sa arate si frumos in acelasi timp.

Meritele ce se aduc acestei teme sunt in felul urmator:

• @Zayon - Construirea temei in totalitate.
  • @Glitch™ - Ajutare la codare, idei si concept.

Aceasta tema mai are bug-uri minore, poate lucruri pe care eu personal nu le-am observat sau nu am stiu de ele (este prima data cand creez o tema de IPS4.x si nu stiu absolut tot despre aceasta platforma), in acest caz va rog frumos sa postati aici un reply si sa imi comunicati unde se afla acel bug/visual-bug sau orice altceva legat de tema, o functie nefunctionala... orice.

Sunt multe chestii schimbate, multe functii mutate sau refacute, despre care voi vorbi in viitor si voi face o postare despre fiecare functie ce a fost adaugat/schimbat, semnificatia unor schimbari de culori la anumite elemente, etc.

Parti in lucru/bug-uri de care stim:

• Recent Activity - Mai sunt mici schimbari de facut legat de aspect, vor fi rezolvate in curand.
  • Footer - Partea stanga a footer-ului este gol.

Va multumim pentru atentie si suntem nerabdatori sa va aflam parerea legata de tema PubZone.

Cu Respect - Zayon

• Like 2

O temă foarte bună/faină și unică bine zis 😉 propus să schimbăm iconițele să arate mai smecheră și rest e ok toată 🙂 GG ! #gj!

5 minutes ago, othx said:

O temă foarte bună/faină și unică bine zis 😉 propus să schimbăm iconițele să arate mai smecheră și rest e ok toată 🙂 GG ! #gj!

In legatura cu iconitele, vor fi toate adaugate din cod, cu font de iconite, deci nu este mare stress in legatura cu asta 😄 Nu vom folosi design/imagini deoarece am reusit sa repun in functiune o optiune a categoriilor prin care daca tu pui o culoare "feauture color" la subforumuri, acea culoare va aparea si la iconitele subforumurilor.

Frumoasa noua tema, as zice sa pui o distanta mai mare intre grade deoarece sunt cam ingramadite.

• Like 1

Cam ciudatica , pt culoare era mai bn un turcoaz , rankbars simple si finutze  💪

• Thanks 1