Jump to content

Recommended Posts

DNS Dorit: XMAS.PUBZONE.RO
IP Server: 89.34.25.xx27015
Plaforuma Joc: CS 1.6
Mod: XMAS / CHRISTMAS / WINTER
Sloturi: 22
Firma hosting: HZONE
Link/Banner GameTraker ex:  BANNER STERS (RECLAMA)
Mentiuni:  Serverul a fost deschis recent si este unul strict pentru perioada iernii , iar mai mult de atat este un server cu un addons bine pus la punct unde oricine se poate bucura de un gameplay de calitate. Inainte am mai fost o vreme pe comunitatea Diavola ( sper ca e ok daca mentionez asta aici ) . In fiecare an cand se apropie iarna deschid acest server pentru ca e ca si cum s-a format o traditie intre admini , playeri etc. Pot spune ca dupa multa munca am reusit sa creez si sa obtin cu ajutorul unor prieteni ( Cyby scripter-ul)  o atmosfera cu adevarat placuta.
Moderatori doriti pe sectiune: Momentan doar eu , insa daca mai apare cineva va voi trimite PM.
Categoriile dorite pentru server: Categoriile default sunt ok.

Salut! Dupa finallizarea iernii, doresti sa inchizi serverul?

• Funny 1

Ideea principala e ca acceptam doar servere de durata, ca sa putem asigura jucatorilor de pe comunitate o siguranta in ceea ce joaca. Daca tu inchizi serverul dupa iarna, inseamna ca PubZone isi schimba imaginea si nu mai poate garanta acea siguranta pentru jucatorii nostri, iar daca e astfel, cererea va fi respinsa.

Posted (edited)

Siguranta pe care pot sa eu sa o ofer este ca voi deschide serverul in fiecare an in perioada asta. Eu am crezut ca aducand un server optimizat pentru perioada respectiva ar fi un plus , dar aparent parerile sunt impartite. Nu intentionez sa reprezint un minus pentru comunitate , ci dimpotriva. Atat as putea sa ofer si nu as vrea sa spun ca va fi ceva de termen lung ( daca schimb modul ) , fiindca nu stiu exact.

Edited by ColaSola
Adaugare

Salut , după cum spun și colegii de mai sus , noi acceptăm doar servere de durată , pentru că noi vrem calitate , nu cantitate.

Nesiguranța ta nu ne motivează absolut deloc să îți acceptăm cererea. Eu te sfătuiesc în următoarele 12 ore să ne dai un răspuns final în legătură cu cerințele noastre , dacă dorești să îl faci alt mod continuand după ce iarna va trece , sau îl vei închide. Pană atunci , cererea va rămane în Stand By

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
  • Create New...