Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
  • Prenume: Andrei
  • Nick: necunoscut.#
  • Varsta ta: 16
  • Cu ce te ocupi?: Liceu & fotbal
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Pasiunea mea este fotbalul, de cand eram mic loveam mingea xdd. Sa ma joc fotbal cu tovarasi.
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: de vre-o 5-6 ani, sa zic asa.. Jocurile xdd
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: Cele cu Pubg mobile ( TEDEREU ) , si Imogen, cultura .
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: 1. Counter-Strike 1.6 , 2. Pubg
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: de 3 ani de zile , cam asa . Pai imi place, ca ai unde sa iti expui cunostintele, sa poti ajuta pe altcineva, sa socializezi. Oamenii inganfati , si cei care isi dau prea multa importanta.
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: S-a stricat, nu mai este ceea ce a fost acum cativa ani.
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: Este o comunitate okey, dar trebuie mai multa activitate.
  • De unde ai aflat de noi?: De la Bruno, stiu de cand a zis ca o va deschide.
  • Alte precizari: Salutare!
Edited by necunoscut.#