Jump to content

Recommended Posts

• Prenume: Felix Andrei
  • Nick: Felix
  • Varsta ta: 27
  • Cu ce te ocupi?: Lucrez ca si Care Assistant in UK.
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Radio, WebSite, Forum, Developer.
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: Jocurile de timp RP. Sunt in lumea asta din anul 2009
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: Da, în general doar pe Twitch. Orice stream în care există pasiune îmi place fie el si de Minecraft.
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: Lund în considerare timpul, cel mai mult am jucat SA:MP. Acum ma atrag jocurile chill precum Teamfight Tactics, PUBG, si cele RPG.
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: După cum am menționat și mai sus la "pasiunile mele" forumul in general este mediul meu de relaxare. Lucrez cu forumurile, activez pe ele de prin 2015 și sunt bolnav după primul impact vizual al unui forum și nu numai.
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: Dacă ne referim strict în România, e într-o crestere continua. Însă avem mult de mâncat până să fie macar 50% bine.
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: Cum am spus și mai sus, pentru mine primul impact vizual este important. Notat ca și aspect vizual, pentru ca momentan doar asta pot vedea, de la 1 la 10 aș oferi nota 8,9.
  • De unde ai aflat de noi?: Dintr-o reclamă de pe facebook.
  • Alte precizari: -

:Welcome:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...