Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
  • Prenume: Costy
  • Nick:Diicot
  • Varsta ta:17 ani
  • Cu ce te ocupi?:Ajutor de mecanic
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?:sa joc cs 1.6 si sa stau cu prieteni.
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?:De la varsta de 12 ani  si imi place cam tot!
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?:Nu prea ma uit
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta:Counter-Strike Global offensive
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?:Din Septembrie activez pe forum . Imi place ca sunt oameni cu bun simt si de treaba.
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?:Gaming-ul nu ma e ce a fost odata.Rar mai gaseseti o comunitate mai buna ca asta.
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?:Am o parere foarte buna despre comunitate.Nustiu inca!
  • De unde ai aflat de noi?:De pe server de cs 1.6
  • Alte precizari:Niciuna
Edited by Diicot
  • Like 2
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.