Jump to content
Followers 0
Unique

Cerere Dns FURIEN.PUBZONE.RO

Recommended Posts

DNS Dorit: FURIEN.PUBZONE.RO
IP Server: 89.40.233.87:27015
Plaforuma Joc CS 1.6
Mod: Furien
Sloturi: 32
Firma hosting: Tni
Link/Banner GameTraker ex:

You don't have permission to view this hidden content

Mentiuni: Ip ul acesta este nou dar serverul are o vechime de 3 luni schimband hostul acum deoarece kgb nu prea mai facea fata la numarul mare de playeri  ultima comunitate usp

De unde ati aflat de noi ?: De pe fb

De ce ati ales comunitatea pubzone ?: Deoarece cred ca este o comunitate serioasa

Varsta Detinatorului Principal: 18
Moderatori doriti pe sectiune:

momentan doar eu
Categoriile dorite pentru server: Nu stiu de ce mi le pune pe toate pe acelasi rand o sa le trimit prin privat daca e ca asa nu cred ca se intelege nimic

1. Ai mai avut cerere aici, de ce nu ai ramas ? sau de ce ai parasit comunitatea ?

2. Momentan serverul tau, este configurat cu reclame catre alta comunitate..

Ar trebui sa-ti dau respins !

Astept raspunsul tau, daca iti doresti cu adevarat sa vi cu serverul in comunitatea pubzone.

• Like 1

acel server a fost in comunitate pana s a terminat hostul dupa nu am mai continuat cu el nu ca m am mutat

si reclamele dupa cum v am spus  o sa le  schimb de indata ce mi ati fi acceptat cererea  nu puteam pune reclame de la pubzone daca  nu ati fii acceptat cererea

Acuma ramane la voia ta ! Daca nu doream sa intru in comunitate nu mai faceam cerere..

Edited by Unique

Guest
This topic is now closed to further replies.
Followers 0
HAPPYHALLOWEEN PUBZONE
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.