Jump to content

Recommended Posts

Numele dumneavoastra : COXAT.
Numele adminului : m0x
Data şi ora la care s-a produs incidentul : 29/5/2020, ora 13:39
Motivul plângerii : Omul imi cere cfg-ul pe ts3, eu ii spun ca nu-l dau si se tot plange la mine ca nu mai suporta si ca se pisa pe el de admin. El tot vrea sa stranga dovezi impreuna cu alti doi admini ( Sabrina si Elena ), care de cand am intrat pe sv ma tot urmaresc sa-mi dea ban. Astept raspunsul lui Lucica/ Soft / Sebi. Bafta ! 
Dovezi
 (poze/demo) : https://imgur.com/a/lJmH4X8 

Posted (edited)

TE DAI SINGUR DE GOL. 

NU ARE NICIO O IMPORTANTA RECLAMATIA TA ! 

Edited by m0x
  • Like 1

Posted (edited)

COXAT, ai ceva cu mine, știu că mă tot vorbești pe la spate, stai calm. Nu mă amesteca pe mine în treburile voastre. Mă urăști sau nu, nu-mi pasă, dar eu doar îmi fac treaba de admin. Și nu înțeleg ce te interesează pe tine ca noi, cică, "strângem dovezi împreună". La început păreai ok, dar mi-am dat seama ca tu după ce îți faci anturaj, cauți sa te cerți cu toată lumea. Crezi ca dacă ai prieteni cu grade sau nu, ești mai important? Pentru mine ești un player ca toți ceilalți de pe server. Plus ca tu ai avut grad la noi pe server și te-ai lăsat după câteva zile din cauza unei reclamații :)) și acum vad ca ți-ai făcut special cont pentru a face o reclamație la rândul tău. 

Edited by ElenaR
  • Like 1
  • I Love it 1

32 minutes ago, COXAT. said:

El tot vrea sa stranga dovezi impreuna cu alti doi admini ( Sabrina si Elena ), care de cand am intrat pe sv ma tot urmaresc sa-mi dea ban

Stii foarte bine ca de cand ai intrat pe server,am fost in relatii bune.nu poti nega asta. In legatura cu mox,ca abis il ajutam sa stranga dovezi, i am spus doar ca daca are nevoie sa dea ban,il ajut eu(are niste probleme cand da ban,asa ca m am oferit sa il ajut eu). Si am spus ca il voi ajuta DACA are DOVADA! Este datoria noastra sa facem lucruri de genul. Stiu destul de multe lucruri,dar nu se merita sa incepem iar un scandal. Asa ca pot spune ca reclamatia asta a fost facuta din nervi. Nu mai cautati scandal, nu mai jucati cu kkt uri , nu poti spune ca nu ai comenzi personalizate. Daca mox va gasi ceva suspect,il voi ajuta. Daca nu,atunci asa sa fie. Este responsabilitatea noastra ca admini,again. 

• Like 1
  • I Love it 1

Posted (edited)

Coxatule  ti o zic scurt  si la obiect ! 

Nu mai fii un frustrat in fata monitorului care inura pe toti de toate si fii baiat civilizat .💪

Daca i o problema cu cineva,comunica nu vb ca la usa cortului,si inceteaza cu gargara aia de 2 lei ✌️

Spui ca am coduri sa fiu verificat 

Pt cultura ta generala 

Am acceptat ori ce fel de verificare,si crede ma au fost multe ! 🙂  tocmai din cauza asta 

D AIA SI AM ACCEPTAT SA FIU ADMIN SI SA INTRU PE TS , SA FIU LASAT SA JOC ! 

Ma amenti ca imi gasesti ip u ca bagi nu stiu ce caluti ca imi iau remove ca nu stiu ce  (boss aici dai dovada de incultura), Amenintari d astea cu hack urile si nu stiu ce  se faceau in 2001 

Vii pe ts si ma injuri intr una in loc sa porti o conversatie civilizat ca de la barbat la barbat 

Esti un copil de 15 ani care joaca cu tot felu de mizerii frustrandu te ca iti iei batiae de la alti copii ! 

COBOARA CU PICIOARELE PE PAMANT SI NU MAI FII FRUSTRAT 

INVATA SA VB SI SA SCRII BAIATULE 

Edited by m0x
  • Like 1
  • I Love it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.