Jump to content

Recommended Posts

Parerea mea e ca deja se exagereaza! Se anunta ca esti "curat" dupa ce esti anuntat! ai avut tot timpul sa stergi orice, si sa faci curatenie! Nu sunt singurul admin care vede ca nu esti curat, poti sa joci si in PGL dar nici chiar asa! In ultima vreme cand vad ca intrii ma duc pe go :)) in ce fel imi iau glont de la tine, prefer sa nu imi fac nervi! nu o lua personal, dar atata timp cand se vede 100% ca nu esti curat nu stiu de ce atata bataie de cap! un singur player, cred ca ne putem lipsi ❤️ no hate ❤️  dar cred ca e mai bine sa impacam pe toata lumea!!!!! ❤️ 

• Like 1

Posted (edited)

Nu stiu dc tot ne stresezi cu reclamatiile astea .. 

Nu ti convine du te Tata pe alt sv . 

BANU ITI RAMANE 

DACA TI SE SCOATE TIL DAU INAPOI SI TOT ASA 

ORI RAMAI CU BAN ORI IAU EU REMOVE !  1 DIN 2 ! 

Edited by m0x
  • Like 1
  • I Love it 1

<15:46:41> "Lucian": i-am verificat
<15:46:44> "Lucian": tot pc-ul lui coxat
<15:46:48> "Lucian": i-am facut si wg
<15:46:53> "Lucian": si toate cfg-0urile
<15:46:56> "Lucian": nu am gasit nimic ilegal
<15:47:01> "Lucian": curat
<15:47:23> "Lucian": m0x
<15:47:40> "Lucian": am verificat tot pc-ul lui coxat, toate cfg-urile i-am facut wg, i-am verificat toate resursele si nu am gasit nimic ilegal
<15:48:06> "Lucian": si acum nu va mai certati si jucati frumos
<15:48:07> "Lucian": bft

Coxat, scuze, dar nu mai suferii ca esti prins! 1 la mana stiai ca vei fi verificat! 2 la mana, nu e persoana de pe server care sa creada ca esti curat! sunt de acord cu M0X, mai bine un player, decat jumatate de server!

Voi răspunde că sa se vadă că am văzut reclamația:))

Eu rămân la părerea mea,rezolvați va problemele ,nu mai băgați și pe alții. Fondatorii vor decide ce se va întâmpla,stiti foarte bine părerea mea.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.