Jump to content
Followers 0
PauzaLiaf

Cerere DNS

Recommended Posts

DNS Dorit: Ro-Mixers1 / Ro-Mixers2 / Ro-Mixers3 (toate 3)
IP Server: 5.83.43.171:27015 / 5.83.43.175:27015 / 5.83.43.176:27015
Plaforuma Joc
: CS 1.6
Mod: Clasic - mix-uri
Sloturi: 14
Firma hosting: HostGame[.]Ro
Link/Banner GameTraker ex: 

You don't have permission to view this hidden content

Mentiuni: cau fost deschise acum mai bine de o luna in proiectul personal - comunitatea ro-mixers - insa neavand playeri care joaca mix am constatat rapid ca le tin degeaba.

De unde ati aflat de noi ?: Google

De ce ati ales comunitatea pubzone ?: Ma gandesc ca aici fiind o comunitate deja cat de cat populata, reusim sa atragem lumea si spre astfel de joc tinand cont ca totusi pentru nivelul unora fastcup inca se dovedeste a fi ceva mult prea mult :))

Varsta Detinatorului Principal: 28
Moderatori doriti pe sectiune: Me, autorul topicului in cauza
Categoriile dorite pentru server: Ori se face o sectiune separat ori pentru fiecare server in parte asa cum decideti voi.

Daca e pentru fiecare server separat cred ca ar trebuie sa arate ceva in genul/server:

Cerere admin

Prezentare demo / wg

Cerere ban

Absente/Retrageri

Reclamatii

Cerere unban

Informatii generale cu privire la comenzi

Daca se va face o categorie atunci ar trebui sa arate cam asa: 

Cerere admin

Cerere ban

Cerere unban

Absente/Retrageri

Reclamatii

Overwatch (echivalentul prezentare demo / wg)

Rezervari server

Informatii generale cu privire la serverele de war

Putem discuta mai multe detalii pe steam: https://steamcommunity.com/id/Love_is_a_feeling

Mentionez ca am si un VPS de 2 GB pe care sunt dispus sa il aduc in comunitate daca ajuta la ceva (ma gandeam la un radio - dar pt asta va trb sa marim spatiul de stocare), sau un fel de redirecte pentru unul dintre sv publice ...

Idei sunt.

Mentionez ca addon-urile pentru servere sunt facute de mine cap-coada. Le putem schimba sau le putem modifica dupa bunul plac. 

Addon-urile din prezent nu sunt schimbate astfel incat sa afiseze tag-urile [PUBZONE], dar dupa afiliere este o treaba ce dureaza maxim 5 minute si pot modifica cu usurinta. Am luat decizia de a nu le schimba inca avand in vedere ca nu stiu daca voi fi acceptat aici, cert este ca mi-am scos accesele din partea cealalta 🙂

:Acceptat:

Eu te accept, pentru mai multe detalii, te rog sa intri pe TS.PUBZONE.RO sa discutam, sunt servere de MIX si necesita sa redeschid categoria de mix-uri. (imi dai un poke cand intri)

:Topic-Inchis:

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Followers 0
HAPPYHALLOWEEN PUBZONE
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.