Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Nume:Unique (Alin)

Varsta ta: 18

Cate ajutoare cauti: nu am o limita :))

Pentru ce joc vrei sa faci server?: ( csgo, cs 1.6, L4D2, SA:MP, FiveM etc ) am deja server cs 1.6

Ce mod vrei sa fie serverul: ( clasic, deathrun, hns, RPG etc ) Furien

Alete precizari:   Datorita faptului ca ,c-am duc lipsa de admini pe serverul meu de furien ma gandesc ca poate este cineva pe aici care doreste sa adminze:)

Deci daca cineva are chef de  furien sa ma contacteze

Nu am nevoie de ajutor financiar

Nu am nevoie de Boost

Va astept

Cu respect ! Unique❤️

Edited by Unique
  • Like 1

Succes colegu, mai greu asa pe vara, plus ca vad cate 5 comunitati noi deschise pe zi.. toti neexperimentatii cred ca fac o comunitate peste noapte cu un server nou deschis.. dupa 2 zile ii vezi ca posteaza anunturi cum ca ar cauta fondatori, ca ajung sa realizeze ca nu isi permit, iar fara un boost din cand in cand macar, va avea parte de un esec total...trist ceea ce se intampla in ziua de azi.🙄 Succes Unique ! Sper sa gasesti ! ⭐

19 hours ago, Lucian said:

Succes colegu, mai greu asa pe vara, plus ca vad cate 5 comunitati noi deschise pe zi.. toti neexperimentatii cred ca fac o comunitate peste noapte cu un server nou deschis.. dupa 2 zile ii vezi ca posteaza anunturi cum ca ar cauta fondatori, ca ajung sa realizeze ca nu isi permit, iar fara un boost din cand in cand macar, va avea parte de un esec total...trist ceea ce se intampla in ziua de azi.🙄 Succes Unique ! Sper sa gasesti ! ⭐

ti am dat msj pe fb colegu da n ai raspuns:))