Jump to content

Recommended Posts

Numele dumneavoastra : Smotocel
Numele adminului : Seek @ Hawe
Data şi ora la care s-a produs incidentul :21.06.2020 ora 18:30
Motivul plângerii : Mi-a dat gag 10 minute de 5 ori la rand (am dat retry dupa gag), plus ca a dat voteban ca sa ma dea afara. Adminii astia noi chiar nu stiu regulile?
Dovezi
 (poze/demo) :
https://imgur.com/a/D0T4qQg

• Like 1

bruh tu nu stii, eu ti-am dat gag 5 minute, si automat daca dai retry dupa gag iti da servaru-l 10 minute gag, + am voie sa dau ban daca dai retry dupa gag ! ia si citeste regulamentu-l si dupa vino tu cu reclamatie!

PAce !

• Funny 1

Posted (edited)

Bai frate dacă ii da gag aiurea ce drq vb noi aici admini noi reguli noi

Dacă ați fii citit regulamentul prima abatere 3 min și după 5 dar na admini ăștia noi nu își fac treaba bine. Ăștia nu citesc regulamentul doar copiază cuvântul cheie și iau admin  și când vroiai sai dai ban puteai sa chemi un admin cu grad mai mare nu sa dai vot ban direct și + luneta la topor tot îți spunea sa ii dai ban.Dacă nu știe smotocel e foarte vechi pe sv și pnm.

Ultima fraza :

3.  Limbajul vulgar sau jignirile se sanctioneaza cu gag 3-5 minute sau ban 60 min & 120 min !
4.  Nu aveti voie sa dati retry dupa gag !
Ca dacă dai cu vot ban dai direct ban permanent sa știi!!! 
Cu Respect Diicot😇😇😇
Edited by Diicot
  • What the... 1

Gag ul se da de maxim 5 minute,nu de 10,indiferent de gravitatea situației. Daca player ul tot continua, se rezolva cu ban de 120 de minute. Puteai să mă chemi pe mine sau pe Elena,eram pe ts,am fost astăzi toată ziua. Gag nu se da pentru 10 minute. In schimb,nici retry după gag nu se da. Dar totuși nu trebuia să i se dea pe o perioadă așa de mare de timp. Presupun că aveuse motiv drept injuriile, nu a pus snapshot uri,dar asa se deduce.

20 minutes ago, Sabrina McKenzie said:

Gag ul se da de maxim 5 minute,nu de 10,indiferent de gravitatea situației. Daca player ul tot continua, se rezolva cu ban de 120 de minute. Puteai să mă chemi pe mine sau pe Elena,eram pe ts,am fost astăzi toată ziua. Gag nu se da pentru 10 minute. In schimb,nici retry după gag nu se da. Dar totuși nu trebuia să i se dea pe o perioadă așa de mare de timp. Presupun că aveuse motiv drept injuriile, nu a pus snapshot uri,dar asa se deduce.

eu i am dat 5 minute gag, el a dat retry si sv ia dat automat 10 min..

Daca vrea sa se stie motivul pentru care am primit gag,e ca iam raspuns lui "luneta la topor", el m-a facut "jeg" iar eu i-am raspuns (poate nu trebuia sa ma cobor la nivelul lui) ca "jeg e ma-sa", eu m-am ales cu gag si cu amenintare de ban, luneta la topor nu s-a ales cu nimic 🙂

• Just killed it! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.