Jump to content
Followers 0
RealKep

Unban RealKep

Recommended Posts

Nick : RealKep
IP / STEAM ID :62.121.107.204/ STEAM_0:0:543815145 

Data & Ora :
Admin-ul care te-a banat : Cristi17

Motiv :nowg
Dovada :Salut . sunt sTaR# fratele mai mare a lui realKep , va rog sa scoateti ban-ul deoarece el are 12 ani si nu a stiut sa dea wg.. Multumesc

🤣 - I am explicat cum sa faca cu wg (asta fac tuturor playeriilor care nu stiu sa dea wg si el totusi refuza sa il dea ! )

- Astea nu sunt scuze, are 12 ani si nu stie 

- I poti arata cum se face un wg  in loc sa intrii tu in locul lui  si nu e prima data 

- Si spunei sa isi controleze vocabularu ,chiar daca are 12 ani asta nu inseamna sa vorbeasca asa !

-  CERERILE UNBAN SE FAC PE FORUM  NU LA TELEFON-     https://imgur.com/a/K45pAKP

Edited by m0x

Star, daca realkep nu știa să facă,trebuia să te cheme pe tine. Din moment ce avea probleme cu dat wg ul,trebuia să te anunțe, eu așa aș fi făcut și în felul asta nu ar fi avut bani. Totuși pune wg ul aici,Te rog. Să fie dovada că a făcut. Aștept reply cu wg

bro, star puteai sa l ajutii sa dea wg ul, asteptam reply cu wg-ul ! 

deocamdata ai CONTRA de la mine !

WG-UL  nu are nici o valoare  avand in vedere ca nu s a dat la timp !   

-Oricum are unban ...dc ? 

-Cu mine dc nu a vb nimeni , iar se dau unba uri asa ... ? 

Edited by m0x

Vreau sa zic și eu ceva. 

Trebuia sa facă wg când s-a cerut, dacă nu știa, spunea și intra m0x cu team viewer și îl făcea. Acum mi se pare prea târziu sa facă wg.

Din ce am înțeles de la m0x, deja și-a primit unban. N-ar trebui ca un admin sa nu se mai bage peste treaba altui admin?  Doar fondatorul poate face asta, nu mi se pare ok sa facă asta un grad mai mic de fondator. A mai fost o cearta pe server din cauza ca un admin s-a băgat peste treaba altuia și unul dintre admini a plecat. 

Am fost pe ts când PUFY a zis ca primește unban REALKEP, am încercat să-i explic ca nu e mai special acest player, dacă alt jucător de pe server ar face asa, el ar face cerere de unban nu ar vorbi cu un fondator. 

UNDE E RESPECTUL ÎNTRE ADMINI SI FATA DE CEILALȚI PLAYERI? 

Nu vreau sa provoc o cearta intre admini , consider ca am facut destule probleme . @m0x si @ElenaRar trebuii sa stiti si voi ca am lasat de multe ori wg-ul pe ts fara sa il ceara nimeni . @m0x intradevar , are un limbaj mai colorat o sa vorbesc cu el . Totusi , stiai ca si eu joc pe sv .. puteai sa ii dai ban pe nume. Sa ramana banu-ul lui pe nume si nu o sa mai joace pe sv , dar eu vreau sa joc , macar eu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.