Jump to content

Recommended Posts

Numele dumneavoastra : VladIX93
Numele adminului :  motanelu
Data şi ora la care s-a produs incidentul : 23.06.2020 ora 9:30
Motivul plângerii : incapabilitatea admin-ului. Dă ban-uri când vrea el,și cum vrea el. Nu știe sa se comporte ca admin. Plus că are un limbaj de cioban cu aproape toți playerii. 
Dovezi
 (poze/demo) :
https://imgur.com/a/HztfiNe 

P.s: Am venit sa vad ce mai e cu server-ul si direct vine asta si ma ameninta cu ban-ul. =)). Nu stiu cum a ajuns admin. 

In primul rand, tu ai limbajul de cioban aici, intr o reclamație pentru sa folosesti un limbaj civilizat, asa ca las un fondator sa decidă cine i "ciobanul".

O zi faina.

Cu respect motanul!

opa, se vede destu-l de clar ca ionut asa zisu interlop, a jignit/vorbe urate !

CONTRA !

Oricum tot 3 oameni o să rămâneți pe server, dar cu ăsta de o sa dea ban la toată lumea,o sa rămână doar el. 

Posted (edited)

Motănel deobicei are un limbaj vulgar și face abuz de grad in loc sa dea gag el da ban 2 ore nu este ok ce face

Cu Respect Diicot😈😈😈

Edited by Diicot
  • What the... 1

N-am venit sa zic nimic de reclamație fiindcă n-am fost prezenta, dar am venit sa vorbesc de faptul ca playeri normali (nu contează ca au avut grad), care n-au legătură cu Reclamația, încep sa răspundă. Dacă nu le convine adminul, fac și ei una separat. 

@Diicot e a doua oara când vad ca răspunzi la o reclamație făcută la adresa unui admin și nu e ok. Nu ai grad pe server și n-ai voie sa răspunzi, dacă nu-ți convine vreun admin, faci reclamație. Nu vreau sa te superi pe mine, dar n-ai de ce sa te bagi sa comentezi la o reclamație. 

Nu mai scrie în regulament, dar ar trebui sa știi bine asta, din moment ce ai fost ADMINISTRATOR, presupun ca se știe ca atunci când se face o reclamație unui admin, cei care au voie sa răspundă sunt RECLAMANTUL, RECLAMATUL, MARTORII (aici zic de cei de pe SERVER care au fost în acel moment prezenți la scena, tu Diicot, n-ai mai intrat pe server și probabil te-ai luat după dovezile de la reclamație) și FONDATORII. 

Last Seen: May 02, 2020 1:00 PM - data când ai intrat ultima oara pe serverul CSGO.PUBZONE.RO. 

Repet, nu vreau sa te superi pe mine, dar e a doua oara când vad asta. 

Deci, noi care n-am fost prezenți la acea scena, n-avem ce sa comentam. Mulțumesc de înțelegere. 

P.s. Scuzați dacă am greșeli gramaticale. 

• Thanks 1

Posted (edited)

Bai ,in stilu asta nu mai joaca nimeni pe sv ! 

Ce atitudine aveti ! 

Vlad face reclamatie ca motanelu a vb nu stiu cum ,diicot se baga fara sa stie .. 

Fratiilor haideti sa  gandim un pic si sa nu mai facem  asa haz de negaz ,imd  sa sarim cu reclamatiile .  (Unele discutii se pot rezolva lejer pe TeamSpeak)

Edited by m0x

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.