Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick :cLax
IP / STEAM ID :STEAM_1:0:662170131

Data & Ora :22:46
Admin-ul care te-a banat :fane brutaru

Motiv :nu stiu,fără motiv
Dovada :SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Name: cLax"SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "SteamID: STEAM_1:0:662170131"SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Reason: no.wg"SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Unban Time: Permanent Ban"SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Admin Name: Fane Brutaru"SVC_STUFFTEXT: Server tried to send invalid command : echo "Admin SteamID: STEAM_0:0:515289402"************************************************Ban

Edited by cLax

Posted (edited)

1.Cand ti-am cerut wg ai iesit de pe server,nu ai spus absolut nimic ca mi-l dai sau alte chestii cu ai spus in prima reclamatie doar ai iesit si atat! 

2.Aici ai dovada cand ti-am cerut wg ! https://imgur.com/a/KK0aQpf

3.Nu cred ca a fost vreun player sa nu astept dupa el,mereu astept dupa oricine,am stat si care 10-15 minute deoarece sunt player care paote au pc mai slab !

4.Esti la mine in banlist de aceea ai primit ban !

:Contra:

Edited by Anaconda123

Posted (edited)

1.Nu am ieșit niciodată de pe server gând am văzut că mi se cere wg-ul.

2.la mine nu ai așteptat decât 5 min apoi ți-ai bătut joc de mine și ma-i băgat sa joc o runda apoi mi-ai dat ban.

3.nu e vina mea și cred că nici a ta că tu nu ai fost anunțat că am primit unban

Și mai e încă ceva.Daca ai văzut prima reclamație și acolo zicea că am primit unban tu de ce mi-ai dat iar ban?Poate au uitat sa te anunțe dar trebuia să te gândești bine și să mă scoți de la banlist

Edited by cLax

Ai iesit nu aseara ti-am cerut wg dearece tu ai fost deja banat in urma cu cateva zile,nu o sa iesi din banlist deoarece nu ai prezentat wg cand ti l-am cerut si nu ai zis absolut nimic ai iesit de pe sv asa ca lasa minciunile si ramai cu ban !

Posted (edited)

Nu are rost să mă mai complic și să mă pun la mintea ta 

Văd că nu știi să adminezi deloc 

Edited by cLax

Sign in to follow this  
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.