Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 0
Mutex

NeoServer.ro - gazduire CS:GO/CS1.6

Recommended Posts

NeoServer

Salutari! De doua luni am deschis neoserver si am decis sa oferim servere jocuri doar pe dedicate puternice (i9 9900k si i7 9700k) la un raport calitate-pret foarte bun.

Panoul nostru (cum il numim noi, NeoPanel) este open-source si ofera foarte multe in plus comparativ cu restul (puteti vedea resursele folosite de server in timp real). Intr-o anumita masura, la unele moduri pentru CS:GO va putem ajuta cu cateva plugin-uri ori scripterul nostru va poate face ceva custom, cum doriti, pentru un pret mai avantajos. Pentru serverele de CS1.6, avem un plugin numit NeoSecurity care blocheaza xfakeplayers si alte exploit-uri. Suportul la counter-strike 1.6 este diferit fata de cel de sourcemod, acolo oferind orice tip de suport, chiar si cu addon-ul (in functie de dificultate, pot aparea sau nu extra-cost pe factura).

Serverele se activeaza instant, indiferent de modalitatea de plata. In cazul in care intampinati probleme, ticket si se rezolva in cel mai scurt timp.

Site: https://neoserver.ro/

Metode de plata acceptate: PayPal, SMS, Transfer Bancar, Plata prin card

NEOSERVER SRL
Adresă: Mun. Bucuresti, sector 3, Aleea Barajul Sadului Nr. 1, Bl.N5, Sc.1, Et.1, Ap.10, Camera nr.2

Salut @Mutex

Am navigat puțin pe platforma voastră, foarte plăcut aranjată, felicitări. 

Întrebarea mea ar fi, de ce nu oferiți și servicii de webhosting? Nu ar presupune un update așa de mare, iar resursele ar putea fi still shared.

Maybe I helped.

Good luck! 

6 hours ago, iFeel said:

Salut @Mutex

Am navigat puțin pe platforma voastră, foarte plăcut aranjată, felicitări. 

Întrebarea mea ar fi, de ce nu oferiți și servicii de webhosting? Nu ar presupune un update așa de mare, iar resursele ar putea fi still shared.

Maybe I helped.

Good luck! 

Toate licentele pentru webhost ar costa undeva la 80 euro/lunar, asadar ar fi costuri mult prea mari pentru calitate si pe webhost. Momentan ne axam doar pe gaming. Multumim!