Jump to content
Followers 0
RaveN

[Cerere DNS] - RPG

Recommended Posts

DNS Dorit
RPG.PUBZONE.RO sau ELITE.PUBZONE.RO
IP:PORT
86.104.211.128:7777
Platforma Joc
GTA SA:MP
Mod
RPG
Sloturi
50
Firma Host
RealServer
Link GameTracker
De unde ati aflat de noi ?
Google
Categorii Forum
Daca este sa fiu acceptat le vom discuta in privat pe teamspeak/mesaj forum/discord sau unde doriti.
Varsta Detinatorului Principal:
16
Alte Precizari
Stiu ca nu am cerintele necesare, adica acel minim de 10 jucatori, insa am avut o perioada de beta testing de aproximativ o luna, cu cativa jucatori, si totul a mers bine, am evoluat din ce in ce mai mult, iar acum cred ca sunt pregatit sa intru cu server-ul intr-o comunitate serioasa, dupa intrare, voi incepe cu promovarile, pentru ca daca nu am DNS/Forum/Panel jucatorii vor spune ca este server fantoma si ca nu va tine 1-2 saptamani, dar eu am lucrat din greu pentru a-l face cat mai bine, nu are sisteme unice, nu sunt un scripter foarte bun, lucrez de unul singur, dar pot asigura ca daca se gaseste un bug, care noi nu l-am descoperit, se va rezolva cat mai repede posibil. Inca o chestie legata de DNS, am citit ca RPG este folosit deja, nu stiu daca inca mai este in vigoare acest lucru, dar daca este sunt multumit si cu elite.pubzone.ro. Server-ul inca mai este in sesiunea de BETA pana pe data de 20, pentru ca daca este sa fie buguri pe care noi le-am ratat sa nu fie la deschidere. Si sa fie timp sa avem si panel(daca oferiti) si ceva promovari pe grupuri de facebook, promovari pe youtube. Mersi de timpul acordat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.