Jump to content
Followers 0
zewdragos

Prezentare - zewdragos

Recommended Posts

• Prenume: Dragos.
  • Nick: zewdragos
  • Varsta ta: 17 ani.
  • Cu ce te ocupi?: Elev, clasa a XII-a. 
  • Care sunt pasiunile tale ? Ce iti place sa faci in timpul liber ? : Sunt foarte pasionat de masini si de fotografiat. Am grija de masina mai mult ca de mine sa fiu sincer.. umpic mai am si iau permisul, abia astept. Iubesc sa o spal, de curatenia in interior nu mai spun + ca si lucrez la ea. Pana acum m-am axat pe partea audio a masinii, are pe ea incinta custom + boxa 1000W + toate boxele schimbate (toate producator HERTZ). Acum sa vorbim putin si de pasiunea pentru poze.. toate pozele pe care le fac sunt cu telefonul dupa editate, iar clipurile le fac 4K. photography.zewdragos pe instagram (nu am spus asta pentru RECLAMA), pur si simplu poti intra sa vezi munca mea daca te intereseaza. Ar fi mai multe de spus, dar cred ca ajunge pentru moment :)) O seara frumoasa dragilor ! 
  • De cand activezi in gaming ? Ce iti place cel mai mult in el ? : Am inceput gaming prin 2014. Imi place ca ma relaxeaza si este activitatea pe care o pot face cu prietenii oricand. 
  • Te uiti la stream-uri ? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante ? : Urmaresc pe Twitch CreativeMonkeyz, mi se par cei mai top. 
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: Clar RDR. 1. RDR; 2. MK 11; 3. The Crew 2; 4. FH 4; Aici la locul 5 incadrez mai multe (ETS 2; CS:GO;GTA V).
  • De unde ai aflat de noi ? : De la un coleg.  
  • Alte precizari: Mult succes in tot ce isi propune fiecare ! Peace 😄