Jump to content
Razzwan

[Prezentare] - Razzwan

Recommended Posts

• Prenume: Razvan
  • Nick: Razzwan
  • Varsta ta: 23 
  • Cu ce te ocupi?: Momentan cu nimic, astept sa plec in Germania.
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Pescuitul, gratare, mancare, plimbatul cu masina, gratare si mancare xD 
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: Din 2004 daca nu ma insel, atunci am avut primul PC un pentium 4, si ma jucam cel mai des in perioada aia jocuri de pe CD, mario, mortal kombat, Yughi YO! (sau ceva de genul). In prezent imi place sa ma joc Cs 1.6 si cred ca o sa ma reapuc si de SA:MP.
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: CreativeMonkeyz!
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: Cs 1.6, oldschool si bun! 😄 
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: De foarte multi ani, cred ca prima comunitate a fost cu un server de SA:MP de pe la inceputuri ( spoiler : serverele ce erau cu blue, red, orange, etc. si a facut infuzie ). Nu-mi place in prezent versiunea asta de ipb, inainte era mai frumos, mai usor de umblat, parerea mea.
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: Foarte frumoasa, evolutia in gaming se vede, 4k, rtx on, jale mare, dar si scump totodata! 😄
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: Frumoasa, prea mult galben, prea incarcat cu ceva pe fundal ( am pugin lag la scroll pe forum ).
  • De unde ai aflat de noi?: Google.
  • Alte precizari: Pace si respect!
  • Poza: Avatar.

Guest
This topic is now closed to further replies.
HAPPYHALLOWEEN PUBZONE
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.