Jump to content
Followers 0
GanGster

[GO] Serverul a trecut pe Prime Only

GO.PUBZONE.RO - Prime Only  

10 members have voted

1. 1. Credeti ca este o decizie buna ?

• DA - Am Prime
    • NU - Pentru ca nu am Prime
    • Chiar daca nu am prime voi face tot posibilul sa am
      0
    • Imi este indiferent
      0

Recommended Posts

Posted (edited)

Probabil va intrebati, De ce am luat aceasta decizie ?:

In ultima perioada au fost si sunt foarte multi codati pe server 80% fara prime, avem foarte putini admini care din pacate nu isi aloca suficient timp serverului (cu cateva exceptii).

Sunt ore bune cand nu este nici un admin, iar eu ca fondator sunt nevoit sa stau ore intregi pe server si sa ma asigur ca serverul este ferit de acesti "jucatori" toxici, care nu apreciaza acest joc.

Am ajuns sa ma rog de admini sa intre pe server sa admineze (ei sunt ocupati de obicei cu alte jocuri sau alte activitati), imi este rusine mie ca fac acest lucru, chiar nu ma simt confortabil, nu vreau sa oblig pe nimeni sa faca ceva fortat in aceasta comunitate. Din pacate sunt putini care au pus suflet pentru aceasta comunitate si acest server.

Serverul are potential, dar din pacate intra foarte multi codati care strica calitatea jocului pe server.

Serverul va ramane prime only cel putin pana pe data de 4 Mai cand incep scoliile, sa vedem cum se comporta serverul si cat de redus va fi numarul celor care vor mai folosi Coduri/scripturi.

Imi cer scuze pentru cei care nu au Prime si poate au fost fideli acestui server.

Dar daca isi doresc si le place acest server, nu cred ca este o mare dificultate sa ajunga la Level 21 si sa obtina prime gratuit.

Aceasta decizie este temporara, iar daca activitatea serverului va fi buna in continuare, posbil sa ramana permanenta.

Toate Banurile au fost sterse ! Sper ca cei care au gresit in trecut din diferite motive, sa considere ca este a doua sansa pentru ei si sa se comporte civilizat pe server de data aceasta.

Nu se vor mai sterge banurile pe viitor. Este o exceptie de data aceasta, pentru ca am trecut pe Prime Only,  trebuie sa eliberam ip-urile blocate/banate.

Cererile de admin vor fi modificate, se va obtine admin doar pe baza de activitate foarte sporita (100 ore minim jucate pe server)

Adminii actuali care isi doresc in continuare aceasta functie, veti fi nevoiti sa aveti o activitate de minim 2 ore pe zi. (in caz contrar remove)

Aveti mai sus un POLL / VOT, va rog sa votati sincer.

Daca aveti ceva de spus, nu ezitati sa lasati un comment/reply.

#RESPECT

Edited by ElenaR
  • What the... 1
  • I Love it 1