Jump to content
Followers 0
DAN.

Prezentare DnL

Recommended Posts

• Prenume: (ex: Mihai) NU este obigatoriu sa faceti public numele complet.  Daniel
  • Nick: DnL 
  • Varsta ta: 22
  • Cu ce te ocupi?: momentan is in vacanta 
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: gaming , fotbal 
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: de 9 ani , imi place sa administrez un forum , sau un server , am avut server de 1.6 cat si forum 
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?:
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta:  1. CSGO , 2. cs1.6 dar nu il mai joc , 3.samp am jucat un timp dar nu mai joc , 4.GTA5 5.fifa21  6. alte jocuri single player 
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?:cam de  8 ani , nu are ce sa nu imi placa daca nu imi plalcea nu eram aici 
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: nu toate comunitatie is la fel altele is sus altele jos , gamingul mereu se va schimba ori apar jocuri noi ori updateuri , totul merge inainte , nu ai de ce sa te plangi 
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: este o comunitate mare , are mici probleme dar se pot rezolva , orice comunitate are probleme, pe partea de servere as schimba cate ceva.
  • De unde ai aflat de noi?: cyberdesgin si de pe net  
  • Alte precizari: nu am 
  • Poza: Optional : poza este scumpa asa ca va las un smail face 🙂
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Followers 0
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.