Jump to content
Followers 0
Xerro

Prezentare - Xerro

Recommended Posts

• Prenume: Raul
  • Nick: Xerro
  • Varsta ta: 18
  • Cu ce te ocupi?: Cu facultatea 
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?:  Imi place sa ma joc pe calculator , sa ma joc basketball .
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: De la varsta de 7 ani am inceput sa ma joc counter strike 1,6 si dupa in 2017 am inceput sa ma joc counter strike global offensive
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: Imogen 
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: counter strike global offensive
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: De aproximativ 2 luni 
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: O parere buna 
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: Nu a si schimba nimica 
  • De unde ai aflat de noi?: De la un prieten 
  • Alte precizari: Nu am 
  • Poza: ............
Edited by Xerro
  • Like 1
  • I Love it 1

:Welcome:

Xerro 

Te astept pe canalul de interviu pentru gradul helper, ai la dispozitie 48 de ore sa contactezi testerul nostru, 影(Shadow)#3742

Edited by HOLLOW

Guest
This topic is now closed to further replies.
Followers 0
HAPPYHALLOWEEN PUBZONE
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.