Jump to content
SRT_Demon

Prezentare: SRT_Demon

Recommended Posts

• Prenume: Alin
  • Nick: SRT_Demon
  • Varsta ta: 24 de ani
  • Cu ce te ocupi?: Sunt co-proprietar al unui service auto, si on the side system manager si developer impreuna cu cativa fosti colegi din Italia pentru anumite proiecte (la alegerea mea).
  • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Pasiunea mea de mic au fost masinile si felul in care ele functioneaza, dar crescand am realizat ca ma pasioneaza si IT-ul, iar in timpul liber imi place sa imi plimb cainele si sa cunosc persoane diferite cu care interactionez ulterior, poate si la o cafea sau o bere...
  • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: In gaming activez de la varsta de 6 ani si cel mai mult imi place ca ma deconecteaza de la "lumea reala", ma relaxeaza mai pe scurt.
  • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: In general nu ma uit la stream-uri dar cand o fac ma uit la GTA V role-play (anumiti stream-eri mai pe caterinca) sau la jocuri open world survival
  • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: CS:GO, COD (Call Of Duty in general, le-am jucat pe toate si inca ma joc cand am cu cine), GTA V (FiveM mai exact) dar orice shooter e binevenit atata timp cat multiplayer-ul nu este prea p2w, si open world in general (astea 2 sunt categoriile care ma atrag cel mai mult).
  • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: Pe forumuri "activez" cam din 2014 dar nu pot spune ca sunt foarte activ, imi place ca sunt un loc unde poti cunoaste mai bine persoanele cu care interactionezi ingame, nu cred ca este ceva sa nu imi placa la ele.
  • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: Gaming-ul din ziua de azi este foarte bine dezvoltat, pe cand comunitatile lui nu sunt, eu unul sunt de parerea ca jucatorii cer prea mult de la anumite jocuri sau servere fara sa inteleaga ceea ce poate si nu poate fi facut.
  • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: Cred ca este una dintre cele mai bune comunitati de gaming din Romania in momentul actual, ca mentalitate si ca strictetea regulilor.
  • De unde ai aflat de noi?: Am aflat de aceasta comunitate jucand pe server-ul de GOARENA al comunitatii.
  • Alte precizari: Keep up the good work and good things will happen.
  • Poza: fiind optionala am sa las aici ceva ce sper sa va placa (mai ales echipei GOARENA)
    https://imgur.com/a/awZicQ4

Guest
This topic is now closed to further replies.
HAPPYHALLOWEEN PUBZONE
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.