Jump to content
Followers 0
GanGster

Serverul GO.PUBZONE.RO se va inchide.

Recommended Posts

Vreau sa va anunt din timp, ca serverul GO.PUBZONE.RO se va inchide, daca nu veti fi activi din nou pe el.

Eu mi-am facut datoria sa anunt din timp, sa nu intrebati dupa: "de ce sa inchis serverul"

Daca nu veti incepe sa jucati din nou pe el in perioada urmatoare, pe data de 1 Octombrie sau chiar mai devreme, serverul va fi inchis definitiv si transformat in alt MOD.

Anunt !

Daca doreste cineva sa-l preia dupa data de 1 Octombrie,  il oferim spre administare ! Contact @GanGster

Conditii fara plata host: (Pubzone va plati Host-ul)

• Va primi acces doar la SourceBans (Acces la admine, unban, ungag etc).
  • Serverul va ramane nemodificat, modificarile se vor face doar la cerere catre @Zayon si @GanGster
  • Vor ramane cu accese adminii actuali, la fel si fondatorii.
  • Practic mai cautam un nou Fondator sau mai multi, care sa fie dedicati, sa se ocupe de repopularea acestui server.

Conditii cu plata host:

• Va plati lunar hostul serverul (Serverul va ramane in propietatea Pubzone), Transfer PayPal. (24 euro / 24 slot, HOST TNI 128 Tickrate)
  • Posibilitate de Upgrade, pana la 32 slot.
  • Veti avea acces FTP si GamePanel pentru reconfigurarea serverului dupa bunul plac.
  • Sectiune forum remodificata la cerere.
  • Tot ce mai trebuie pentru functionarea optima a serverului.

• What the... 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Followers 0
HAPPYHALLOWEEN PUBZONE
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.