Jump to content
  • 0
Followers 0
Wormy

Problema cs 1.6

Question

De ce va timp am o problema la cs 1.6 , tin sa mentionez ca inainte nu facea asa. Cand intru pe un server "Mod CSGO" mi se incarca foarte greu server-ul , iar dupa ce am intrat dupa foarte mult timp joc 1-2 minute si mi se blocheaza jocul gen se blocheaza sunetul si imaginea , sunetul se blocheaza adica se aude de mai multe ori. Tin sa mentionez ca pe serverele de cs1.6 classic nu am aceiasi problema cu incarcarea si cu blocarea jocului

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

1. Cel mai probabil, serverul respectiv foloseste prea multe plugin-uri, undele dintre cel mai posibil cu erori care afecteaza calitatea serverului.

Pc-ul tau nu suporta anumite rersurse ale serveruli respectiv. (Prea multe solicitari in consola, erori repetate = Crash. )

2. Incearca si alte servere cu modul CSGO, majoritatea din pacate folosesc cam aceleasi plugin-uri busite, cel mai probabil vei avea aceasi problema.

Iti sugerezi sa raportezi aceasta problema pe forumul de unde este serverul respectiv, poate te ajuta cineva.

Noi suntem specializati mai mult pe CSGO - Global Offensive,  nu pe CS 1.6.

Cam atat din partea mea, poate este cineva care a mai intamplinat aceasta problema in trecut si te va ajuta.

SARBATORI FERICITE !

• 0

Mai nou am dat update la placa video si imi merge cs-ul doar in 1-2 fps-uri nu urca nu scade , si nu doar cs-ul si alte jocuri "zula, minecraft etc." ce am facut gresit ?

• 0
On 12/9/2021 at 3:20 PM, Wormy said:

Mai nou am dat update la placa video si imi merge cs-ul doar in 1-2 fps-uri nu urca nu scade , si nu doar cs-ul si alte jocuri "zula, minecraft etc." ce am facut gresit ?

iti recomand sa reinstalez windows-ul, nu avem de unde sa stim ce este gresit, poate ai virusi sau registri corupti.

:Topic-Inchis:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Followers 0
HAPPYHALLOWEEN PUBZONE
|

Theme Made by Zayon & Cyber Designs

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.