Jump to content
Sign in to follow this  
xCRISTIx0069

Prezentare xCRISTIx0069

Recommended Posts

• Prenume: Cristi
    • Nick: xCRSITIx0069
    • Varsta ta: 14
    • Cu ce te ocupi?: elev ( vin  examenele :(   )
    • Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?: Road cu bicicleta, pe langa asta, de obicei sa vad cum pot face lucrurile mai bune ( in domeniul gaming )
    • De cand activezi in gaming? Ce iti place cel mai mult in el?: In domeniul gamingului activez de aproximativ 7-8 ani, imi place munca in echipa atunci cand nu esti one-man-team
    • Te uiti la stream-uri? Ce stream-uri ti se par cele mai interesante?: Ma uit dat depinde de timpul pe care il detin, de obicei streamurile mele indragite sunt cele in care e activitate streamer-public, si omul nu doar se joaca si isi vede de treaba
    • Care joc te-a captivat cel mai mult? Fa un top al celor mai frumoase jocuri dupa parerea ta: 1. Minecraft :) 2. Counter-Strike 1.6 3. Counter-Strike : Global Ofensive
    • De cand activezi pe forumuri? Ce iti place, ce nu iti place la ele?: In domeniul forumurilor activez de cateva luni, de cand am inceput sa umblu pe aceasta comunitate ( darkz ) , nu pot avea o parere stabila fiecare forum are calitatile si defectele sale, fiecare forum e special in felul lui
    • Ce parere ai despre gaming-ul si comunitatile din ziua de azi?: Toti vor totul de-a gata, nu mai stiu sa munceasca sa obtina ceva, "vreau admin" "vreau skinuri" etc. Cand am inceput eu sa joc daca primeai o keye erai indragit 
    • Ce parere ai la comunitatea noastra? Ce ai schimba la ea?: Nu as schimba nimic, dar mi-e dor de vechea comunitate si de playeri cei vechi
    • De unde ai aflat de noi?: Cred ca eram in cautare de un server de CS:GO REMAKE, cand am dat de serverul Darkz am fost intampinat frumos de catre domnul offline si iata-ma aici
    • Alte precizari: Sunt aici pe comunitate de foarte mult timp si totusi nu m-am prezentat, salutare